dashiro.ro
Foto: Fotografia Lui Vlad · Unsplash

AECTRA PLASTICS S.R.L.

CUI 22698703 · J23/2908/2021 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
65/100
Risc scazutLimită credit: 15,7 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
224,8 mil. lei
Rezultat net (2025)
1,2 mil. lei
profit
Angajați (2025)
22
Vechime
19 ani
înființată în 2007

Date de identificare

DenumireAECTRA PLASTICS S.R.L.
CUI22698703
Nr. Registrul ComerțuluiJ23/2908/2021
Data înmatriculării7 noiembrie 2007
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4686
AdresăŞTEFĂNEŞTII DE JOS, Ilfov
Websiteaectra-plastics.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025224,8 mil. lei1,2 mil. lei22113,0 mil. lei66,4 mil. lei46,2 mil. lei
2024236,7 mil. lei3,3 mil. lei23123,6 mil. lei77,7 mil. lei45,0 mil. lei
2023215,5 mil. lei5,9 mil. lei20100,3 mil. lei57,8 mil. lei41,7 mil. lei
2022233,1 mil. lei12,1 mil. lei19101,5 mil. lei64,7 mil. lei35,9 mil. lei
2021173,9 mil. lei7,9 mil. lei12103,8 mil. lei79,0 mil. lei23,7 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AECTRA PLASTICS S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

AECTRA PLASTICS S.R.L. s-a înființat în 2007, având 18 ani vechime. Din cele 254 firme active cu codul CAEN 4686 la nivel național, este mai veche decât 74,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ILFOV?

În județul ILFOV activează 29 firme cu codul CAEN 4686. AECTRA PLASTICS S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4686 au fost radiate în total?

Din cele 255 firme înregistrate cu CAEN 4686, 1 (0,4%) au fost radiate până în prezent. AECTRA PLASTICS S.R.L. este în continuare activă.

Este AECTRA PLASTICS S.R.L. plătitor de TVA?

AECTRA PLASTICS S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.