dashiro.ro
Foto: Winston Tjia · Unsplash

ADA GAS INDUSTRY S.R.L.

CUI 42585261 · J2020000470155 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVATVA la încasare
B
79/100
Risc scazutLimită credit: 801 lei
Cifră de afaceri (2025)
11 mii lei
Rezultat net (2025)
3.273 lei
profit
Angajați (2025)
0
Vechime
6 ani
înființată în 2020

Date de identificare

DenumireADA GAS INDUSTRY S.R.L.
CUI42585261
Nr. Registrul ComerțuluiJ2020000470155
Data înmatriculării5 iunie 2020
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2011
AdresăTÂRGOVIŞTE, Dâmbovița
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202511 mii lei3.273 lei08.367 lei556 lei7.811 lei
202417 mii lei2.179 lei04.774 lei236 lei4.538 lei
202314 mii lei206 lei09.360 lei7.000 lei2.360 lei
202220 mii lei166 lei036 mii lei34 mii lei2.154 lei
202123 mii lei705 lei143 mii lei41 mii lei1.988 lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ADA GAS INDUSTRY S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ADA GAS INDUSTRY S.R.L. s-a înființat în 2020, având 6 ani vechime. Din cele 76 firme active cu codul CAEN 2011 la nivel național, este mai veche decât 36,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul DÂMBOVIŢA?

În județul DÂMBOVIŢA activează 3 firme cu codul CAEN 2011. ADA GAS INDUSTRY S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2011 au fost radiate în total?

Din cele 104 firme înregistrate cu CAEN 2011, 28 (26,9%) au fost radiate până în prezent. ADA GAS INDUSTRY S.R.L. este în continuare activă.

Este ADA GAS INDUSTRY S.R.L. plătitor de TVA?

ADA GAS INDUSTRY S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.