dashiro.ro
Foto: Lucas Sandor · Unsplash

AC HELCOR SRL

CUI 5142235 · J24/2311/1993 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
98/100
Risc scazutLimită credit: 3,4 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
33,6 mil. lei
Rezultat net (2025)
4,1 mil. lei
profit
Angajați (2025)
72
Vechime
32 de ani
înființată în 1994

Date de identificare

DenumireAC HELCOR SRL
CUI5142235
Nr. Registrul ComerțuluiJ24/2311/1993
Data înmatriculării31 ianuarie 1994
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2120
AdresăBAIA MARE, Maramureș
Websiteachelcor.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202533,6 mil. lei4,1 mil. lei7236,8 mil. lei8,5 mil. lei27,8 mil. lei
202430,3 mil. lei2,3 mil. lei7237,0 mil. lei10,9 mil. lei25,6 mil. lei
202330,6 mil. lei1,5 mil. lei7238,4 mil. lei11,9 mil. lei25,9 mil. lei
202224,4 mil. lei1,0 mil. lei8339,9 mil. lei11,5 mil. lei25,3 mil. lei
202124,8 mil. lei3,6 mil. lei8638,9 mil. lei10,0 mil. lei24,8 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AC HELCOR SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

AC HELCOR SRL s-a înființat în 1994, având 32 ani vechime. Din cele 160 firme active cu codul CAEN 2120 la nivel național, este mai veche decât 84,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul MARAMUREŞ?

În județul MARAMUREŞ activează 4 firme cu codul CAEN 2120. AC HELCOR SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2120 au fost radiate în total?

Din cele 275 firme înregistrate cu CAEN 2120, 115 (41,8%) au fost radiate până în prezent. AC HELCOR SRL este în continuare activă.

Este AC HELCOR SRL plătitor de TVA?

AC HELCOR SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.