dashiro.ro

ABĂSEACĂ MIHAI GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 38579709 · F09/543/2017

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireABĂSEACĂ MIHAI GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI38579709
Nr. Registrul ComerțuluiF09/543/2017
Data înmatriculării8 decembrie 2017
Forma juridică
Cod CAEN111
AdresăTRAIAN COM. TRAIAN, Brăila
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ABĂSEACĂ MIHAI GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

ABĂSEACĂ MIHAI GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2017, având 8 ani vechime. Din cele 28.362 firme active cu codul CAEN 111 la nivel național, este mai veche decât 40,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BRĂILA?

În județul BRĂILA activează 1.233 firme cu codul CAEN 111. ABĂSEACĂ MIHAI GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 111 au fost radiate în total?

Din cele 41.855 firme înregistrate cu CAEN 111, 13.493 (32,2%) au fost radiate până în prezent. ABĂSEACĂ MIHAI GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în continuare activă.

Este ABĂSEACĂ MIHAI GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

ABĂSEACĂ MIHAI GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.