dashiro.ro

A&B DESIGN RO S.R.L.

CUI 42067790 · J19/874/2019 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Inactivă fiscal din 11 septembrie 2023Neplătitoare de TVA
E
0/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2023)
437 mii lei
Rezultat net (2023)
0 lei
profit
Angajați (2023)
4
Vechime
7 ani
înființată în 2019

Date de identificare

DenumireA&B DESIGN RO S.R.L.
CUI42067790
Nr. Registrul ComerțuluiJ19/874/2019
Data înmatriculării31 decembrie 2019
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1419
AdresăStr. Timafalvi nr. 115, Orş. Cristuru Secuiesc, Harghita
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2023437 mii lei0 lei4503 mii lei761 mii lei-258 mii lei
20221,9 mil. lei0 lei12907 mii lei730 mii lei177 mii lei
20211,4 mil. lei130 lei15647 mii lei432 mii lei215 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este A&B DESIGN RO S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

A&B DESIGN RO S.R.L. s-a înființat în 2019, având 6 ani vechime. Din cele 880 firme active cu codul CAEN 1419 la nivel național, este mai veche decât 29,3% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul HARGHITA?

În județul HARGHITA activează 17 firme cu codul CAEN 1419. A&B DESIGN RO S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1419 au fost radiate în total?

Din cele 1.920 firme înregistrate cu CAEN 1419, 1.040 (54,2%) au fost radiate până în prezent. A&B DESIGN RO S.R.L. este în continuare activă.

Este A&B DESIGN RO S.R.L. plătitor de TVA?

A&B DESIGN RO S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.