dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

3PILLAR GLOBAL SRL

CUI 18806076 · J2006002211121 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
91/100
Risc scazutLimită credit: 14,4 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
144,4 mil. lei
Rezultat net (2025)
9,5 mil. lei
profit
Angajați (2025)
441
Vechime
20 de ani
înființată în 2006

Date de identificare

Denumire3PILLAR GLOBAL SRL
CUI18806076
Nr. Registrul ComerțuluiJ2006002211121
Data înmatriculării28 iunie 2006
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN6210
AdresăBld. 21 Decembrie 1989 nr. 77, Mun. Cluj-Napoca, Cluj
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025144,4 mil. lei9,5 mil. lei44193,6 mil. lei14,3 mil. lei74,1 mil. lei
2024133,7 mil. lei5,6 mil. lei46582,4 mil. lei11,8 mil. lei64,6 mil. lei
2023140,4 mil. lei8,2 mil. lei45675,7 mil. lei11,1 mil. lei59,0 mil. lei
2022154,8 mil. lei9,1 mil. lei53469,5 mil. lei12,3 mil. lei50,9 mil. lei
2021143,5 mil. lei8,4 mil. lei57261,9 mil. lei12,4 mil. lei41,7 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este 3PILLAR GLOBAL SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

3PILLAR GLOBAL SRL s-a înființat în 2006, având 20 ani vechime. Din cele 23.825 firme active cu codul CAEN 6210 la nivel național, este mai veche decât 96,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 2.864 firme cu codul CAEN 6210. 3PILLAR GLOBAL SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6210 au fost radiate în total?

Din cele 24.502 firme înregistrate cu CAEN 6210, 677 (2,8%) au fost radiate până în prezent. 3PILLAR GLOBAL SRL este în continuare activă.

Este 3PILLAR GLOBAL SRL plătitor de TVA?

3PILLAR GLOBAL SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.