dashiro.ro
Foto: Cimpueru Filip · Unsplash

09 PLANTECH SRL

CUI 26299160 · J16/1568/2009 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

Denumire09 PLANTECH SRL
CUI26299160
Nr. Registrul ComerțuluiJ16/1568/2009
Data înmatriculării7 decembrie 2009
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN161
AdresăPOPÂNZĂLEŞTI COM. DRĂGOTEŞTI, Dolj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este 09 PLANTECH SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

09 PLANTECH SRL s-a înființat în 2009, având 16 ani vechime. Din cele 3.936 firme active cu codul CAEN 161 la nivel național, este mai veche decât 67,2% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul DOLJ?

În județul DOLJ activează 195 firme cu codul CAEN 161. 09 PLANTECH SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 161 au fost radiate în total?

Din cele 8.027 firme înregistrate cu CAEN 161, 4.091 (51,0%) au fost radiate până în prezent. 09 PLANTECH SRL NU mai este activă.

Este 09 PLANTECH SRL plătitor de TVA?

09 PLANTECH SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.