dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

CHIRIŢĂ COMPOSITES S.R.L.

CUI 43500395 · J18/1091/2020 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
69/100
Risc scazutLimită credit: 29 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
420 mii lei
Rezultat net (2025)
13 mii lei
profit
Angajați (2025)
2
Vechime
6 ani
înființată în 2020

Date de identificare

DenumireCHIRIŢĂ COMPOSITES S.R.L.
CUI43500395
Nr. Registrul ComerțuluiJ18/1091/2020
Data înmatriculării29 decembrie 2020
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2399
AdresăSat Valea cu Apă Com. Fărcăşeşti, Gorj
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025420 mii lei13 mii lei21,0 mil. lei333 mii lei669 mii lei
20241,4 mil. lei57 mii lei21,2 mil. lei566 mii lei660 mii lei
20232,3 mil. lei621 mii lei61,1 mil. lei515 mii lei621 mii lei
20221,7 mil. lei271 mii lei7775 mii lei504 mii lei271 mii lei
2021923 mii lei478 mii lei2496 mii lei18 mii lei478 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este CHIRIŢĂ COMPOSITES S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

CHIRIŢĂ COMPOSITES S.R.L. s-a înființat în 2020, având 5 ani vechime. Din cele 154 firme active cu codul CAEN 2399 la nivel național, este mai veche decât 27,3% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul GORJ?

În județul GORJ activează 1 firme cu codul CAEN 2399. CHIRIŢĂ COMPOSITES S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2399 au fost radiate în total?

Din cele 213 firme înregistrate cu CAEN 2399, 59 (27,7%) au fost radiate până în prezent. CHIRIŢĂ COMPOSITES S.R.L. este în continuare activă.

Este CHIRIŢĂ COMPOSITES S.R.L. plătitor de TVA?

CHIRIŢĂ COMPOSITES S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.