dashiro.ro
Foto: Vlad Binzaru · Unsplash

CAIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 26822137 · F22/1203/2010

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireCAIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI26822137
Nr. Registrul ComerțuluiF22/1203/2010
Data înmatriculării23 aprilie 2010
Forma juridică
Cod CAEN4711
AdresăŢIBĂNEŞTI COM. ŢIBĂNEŞTI, Iași
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este CAIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

CAIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2010, având 16 ani vechime. Din cele 92.336 firme active cu codul CAEN 4711 la nivel național, este mai veche decât 56,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul IAŞI?

În județul IAŞI activează 3.886 firme cu codul CAEN 4711. CAIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4711 au fost radiate în total?

Din cele 166.934 firme înregistrate cu CAEN 4711, 74.598 (44,7%) au fost radiate până în prezent. CAIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU mai este activă.

Este CAIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

CAIN GHEORGHE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.