dashiro.ro

BLUETTE MODE S.A.

CUI 10696679 · J2021000718094 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
72/100
Risc scazutLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
0 lei
Rezultat net (2025)
3,4 mil. lei
profit
Angajați (2025)
1
Vechime
28 de ani
înființată în 1998

Date de identificare

DenumireBLUETTE MODE S.A.
CUI10696679
Nr. Registrul ComerțuluiJ2021000718094
Data înmatriculării22 iunie 1998
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN1422
AdresăBRĂILA, Brăila
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20250 lei3,4 mil. lei14,4 mil. lei23 mii lei4,4 mil. lei
20240 lei0 lei2991 mii lei20 mii lei971 mii lei
202324 mii lei0 lei21,8 mil. lei14 mii lei1,8 mil. lei
20220 lei0 lei02,0 mil. lei42 mii lei2,0 mil. lei
20210 lei0 lei22,1 mil. lei9.837 lei2,1 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este BLUETTE MODE S.A. comparativ cu firmele din același domeniu?

BLUETTE MODE S.A. s-a înființat în 1998, având 28 ani vechime. Din cele 97 firme active cu codul CAEN 1422 la nivel național, este mai veche decât 74,2% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BRĂILA?

În județul BRĂILA activează 3 firme cu codul CAEN 1422. BLUETTE MODE S.A. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1422 au fost radiate în total?

Din cele 106 firme înregistrate cu CAEN 1422, 9 (8,5%) au fost radiate până în prezent. BLUETTE MODE S.A. este în continuare activă.

Este BLUETTE MODE S.A. plătitor de TVA?

BLUETTE MODE S.A. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.