dashiro.ro

BIRTALAN Á. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 47303353 · F19/689/2022

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireBIRTALAN Á. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI47303353
Nr. Registrul ComerțuluiF19/689/2022
Data înmatriculării13 decembrie 2022
Forma juridică
Cod CAEN170
AdresăGHEORGHENI, Harghita
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este BIRTALAN Á. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

BIRTALAN Á. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2022, având 3 ani vechime. Din cele 146 firme active cu codul CAEN 170 la nivel național, este mai veche decât 13,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul HARGHITA?

În județul HARGHITA activează 11 firme cu codul CAEN 170. BIRTALAN Á. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 170 au fost radiate în total?

Din cele 212 firme înregistrate cu CAEN 170, 66 (31,1%) au fost radiate până în prezent. BIRTALAN Á. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în continuare activă.

Este BIRTALAN Á. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

BIRTALAN Á. ISTVÁN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.