dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

BEUTEL PROD SRL

CUI 8948847 · J29/1476/1996 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireBEUTEL PROD SRL
CUI8948847
Nr. Registrul ComerțuluiJ29/1476/1996
Data înmatriculării19 noiembrie 1996
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2522
AdresăPLOIEŞTI, Prahova
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este BEUTEL PROD SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

BEUTEL PROD SRL s-a înființat în 1996, având 29 ani vechime. Din cele 76 firme active cu codul CAEN 2522 la nivel național, este mai veche decât 75,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul PRAHOVA?

În județul PRAHOVA activează 5 firme cu codul CAEN 2522. BEUTEL PROD SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2522 au fost radiate în total?

Din cele 552 firme înregistrate cu CAEN 2522, 476 (86,2%) au fost radiate până în prezent. BEUTEL PROD SRL NU mai este activă.

Este BEUTEL PROD SRL plătitor de TVA?

BEUTEL PROD SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 1 august 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.