dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

BERGANTINO SRL

CUI 14313199 · J26/842/2001 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA
Cifră de afaceri (2021)
0 lei
Rezultat net (2021)
0 lei
profit
Angajați (2021)
Vechime
25 de ani
înființată în 2001

Date de identificare

DenumireBERGANTINO SRL
CUI14313199
Nr. Registrul ComerțuluiJ26/842/2001
Data înmatriculării27 noiembrie 2001
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2614
AdresăTÂRGU MUREŞ, Mureș
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20210 lei0 lei0 lei0 lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este BERGANTINO SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

BERGANTINO SRL s-a înființat în 2001, având 24 ani vechime. Din cele 5 firme active cu codul CAEN 2614 la nivel național, este mai veche decât 20,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul MUREŞ?

În județul MUREŞ activează 1 firme cu codul CAEN 2614. BERGANTINO SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2614 au fost radiate în total?

Din cele 59 firme înregistrate cu CAEN 2614, 54 (91,5%) au fost radiate până în prezent. BERGANTINO SRL NU mai este activă.

Este BERGANTINO SRL plătitor de TVA?

BERGANTINO SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 1 august 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.