dashiro.ro

BANZEA CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 23048873 · F2008000020035

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireBANZEA CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI23048873
Nr. Registrul ComerțuluiF2008000020035
Data înmatriculării16 ianuarie 2008
Forma juridică
Cod CAEN8130
AdresăVALEA PECHII COM. SCHITU GOLEŞTI, Argeș
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este BANZEA CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

BANZEA CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2008, având 18 ani vechime. Din cele 4.218 firme active cu codul CAEN 8130 la nivel național, este mai veche decât 89,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ARGEŞ?

În județul ARGEŞ activează 65 firme cu codul CAEN 8130. BANZEA CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 8130 au fost radiate în total?

Din cele 5.701 firme înregistrate cu CAEN 8130, 1.483 (26,0%) au fost radiate până în prezent. BANZEA CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în continuare activă.

Este BANZEA CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

BANZEA CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.