dashiro.ro
Foto: Cimpueru Filip · Unsplash

BĂLUŢĂ MIRCEA COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI 39078935 · F16/674/2018

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireBĂLUŢĂ MIRCEA COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
CUI39078935
Nr. Registrul ComerțuluiF16/674/2018
Data înmatriculării23 martie 2018
Forma juridică
Cod CAEN115
AdresăCRAIOVA, Dolj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este BĂLUŢĂ MIRCEA COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

BĂLUŢĂ MIRCEA COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ s-a înființat în 2018, având 8 ani vechime. Din cele 54 firme active cu codul CAEN 115 la nivel național, este mai veche decât 61,1% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul DOLJ?

În județul DOLJ activează 28 firme cu codul CAEN 115. BĂLUŢĂ MIRCEA COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 115 au fost radiate în total?

Din cele 329 firme înregistrate cu CAEN 115, 275 (83,6%) au fost radiate până în prezent. BĂLUŢĂ MIRCEA COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este în continuare activă.

Este BĂLUŢĂ MIRCEA COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ plătitor de TVA?

BĂLUŢĂ MIRCEA COSMIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.