dashiro.ro

BAJKÓ E. LÁSZLÓ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 41960338 · F19/619/2019

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireBAJKÓ E. LÁSZLÓ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI41960338
Nr. Registrul ComerțuluiF19/619/2019
Data înmatriculării28 noiembrie 2019
Forma juridică
Cod CAEN1020
AdresăStr. Ghindei nr. 32, Mun. Gheorgheni, Harghita
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este BAJKÓ E. LÁSZLÓ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

BAJKÓ E. LÁSZLÓ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2019, având 6 ani vechime. Din cele 106 firme active cu codul CAEN 1020 la nivel național, este mai veche decât 32,1% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul HARGHITA?

În județul HARGHITA activează 2 firme cu codul CAEN 1020. BAJKÓ E. LÁSZLÓ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1020 au fost radiate în total?

Din cele 176 firme înregistrate cu CAEN 1020, 70 (39,8%) au fost radiate până în prezent. BAJKÓ E. LÁSZLÓ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în continuare activă.

Este BAJKÓ E. LÁSZLÓ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

BAJKÓ E. LÁSZLÓ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.