dashiro.ro
Foto: Lucas Sandor · Unsplash

ASC WOOD S.R.L.

CUI 52991330 · J2025091765001 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
C
59/100
Risc mediuLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
0 lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
0
Vechime
1 an
înființată în 2025

Date de identificare

DenumireASC WOOD S.R.L.
CUI52991330
Nr. Registrul ComerțuluiJ2025091765001
Data înmatriculării25 noiembrie 2025
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1612
AdresăVIŞEU DE SUS, Maramureș
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20250 lei0 lei0500 lei0 lei500 lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ASC WOOD S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ASC WOOD S.R.L. s-a înființat în 2025, având 0 ani vechime. Din cele 150 firme active cu codul CAEN 1612 la nivel național, este mai veche decât 66,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul MARAMUREŞ?

În județul MARAMUREŞ activează 5 firme cu codul CAEN 1612. ASC WOOD S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1612 au fost radiate în total?

Din cele 150 firme înregistrate cu CAEN 1612, 0 (0,0%) au fost radiate până în prezent. ASC WOOD S.R.L. este în continuare activă.

Este ASC WOOD S.R.L. plătitor de TVA?

ASC WOOD S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.