dashiro.ro
Foto: Andy Arbeit · Unsplash

ARTUR STUDIO S.R.L.

CUI 15429800 · J08/910/2003 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireARTUR STUDIO S.R.L.
CUI15429800
Nr. Registrul ComerțuluiJ08/910/2003
Data înmatriculării15 mai 2003
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2224
AdresăBRAŞOV, Brașov
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ARTUR STUDIO S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ARTUR STUDIO S.R.L. s-a înființat în 2003, având 23 ani vechime. Din cele 315 firme active cu codul CAEN 2224 la nivel național, este mai veche decât 82,5% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BRAŞOV?

În județul BRAŞOV activează 9 firme cu codul CAEN 2224. ARTUR STUDIO S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2224 au fost radiate în total?

Din cele 418 firme înregistrate cu CAEN 2224, 103 (24,6%) au fost radiate până în prezent. ARTUR STUDIO S.R.L. NU mai este activă.

Este ARTUR STUDIO S.R.L. plătitor de TVA?

ARTUR STUDIO S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.