dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

ART DESIGN AGATHA S.R.L.

CUI 10933856 · J12/1337/1998 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireART DESIGN AGATHA S.R.L.
CUI10933856
Nr. Registrul ComerțuluiJ12/1337/1998
Data înmatriculării2 septembrie 1998
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2621
AdresăCLUJ-NAPOCA, Cluj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ART DESIGN AGATHA S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ART DESIGN AGATHA S.R.L. s-a înființat în 1998, având 27 ani vechime. Din cele 16 firme active cu codul CAEN 2621 la nivel național, este mai veche decât 68,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 3 firme cu codul CAEN 2621. ART DESIGN AGATHA S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2621 au fost radiate în total?

Din cele 391 firme înregistrate cu CAEN 2621, 375 (95,9%) au fost radiate până în prezent. ART DESIGN AGATHA S.R.L. NU mai este activă.

Este ART DESIGN AGATHA S.R.L. plătitor de TVA?

ART DESIGN AGATHA S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.