dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

ARMA PROD COM 97 SRL

CUI 9098493 · J10/18/1997 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireARMA PROD COM 97 SRL
CUI9098493
Nr. Registrul ComerțuluiJ10/18/1997
Data înmatriculării24 ianuarie 1997
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1821
AdresăRÂMNICU SĂRAT, Buzău
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ARMA PROD COM 97 SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ARMA PROD COM 97 SRL s-a înființat în 1997, având 29 ani vechime. Din cele 32 firme active cu codul CAEN 1821 la nivel național, este mai veche decât 65,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BUZĂU?

În județul BUZĂU activează 1 firme cu codul CAEN 1821. ARMA PROD COM 97 SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1821 au fost radiate în total?

Din cele 738 firme înregistrate cu CAEN 1821, 706 (95,7%) au fost radiate până în prezent. ARMA PROD COM 97 SRL NU mai este activă.

Este ARMA PROD COM 97 SRL plătitor de TVA?

ARMA PROD COM 97 SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.