dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

ARII IMPEX SRL

CUI 5304256 · J12/343/1994 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireARII IMPEX SRL
CUI5304256
Nr. Registrul ComerțuluiJ12/343/1994
Data înmatriculării9 martie 1994
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1552
AdresăDEJ, Cluj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ARII IMPEX SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ARII IMPEX SRL s-a înființat în 1994, având 32 ani vechime. Din cele 23 firme active cu codul CAEN 1552 la nivel național, este mai veche decât 82,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 4 firme cu codul CAEN 1552. ARII IMPEX SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1552 au fost radiate în total?

Din cele 778 firme înregistrate cu CAEN 1552, 755 (97,0%) au fost radiate până în prezent. ARII IMPEX SRL NU mai este activă.

Este ARII IMPEX SRL plătitor de TVA?

ARII IMPEX SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.