dashiro.ro
Foto: Fotografia Lui Vlad · Unsplash

AOLĂRIŢI DORINA-GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI 33322991 · F23/613/2014

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireAOLĂRIŢI DORINA-GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
CUI33322991
Nr. Registrul ComerțuluiF23/613/2014
Data înmatriculării27 iunie 2014
Forma juridică
Cod CAEN8552
AdresăBUFTEA, Ilfov
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AOLĂRIŢI DORINA-GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

AOLĂRIŢI DORINA-GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ s-a înființat în 2014, având 12 ani vechime. Din cele 5.270 firme active cu codul CAEN 8552 la nivel național, este mai veche decât 86,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ILFOV?

În județul ILFOV activează 332 firme cu codul CAEN 8552. AOLĂRIŢI DORINA-GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 8552 au fost radiate în total?

Din cele 7.534 firme înregistrate cu CAEN 8552, 2.264 (30,1%) au fost radiate până în prezent. AOLĂRIŢI DORINA-GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ NU mai este activă.

Este AOLĂRIŢI DORINA-GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ plătitor de TVA?

AOLĂRIŢI DORINA-GRAŢIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.