dashiro.ro
Foto: Lucas Sandor · Unsplash

ANS IMPEX M S.R.L.

CUI 52458389 · J2025067612005 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
D
38/100
Risc ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
0 lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
1
Vechime
1 an
înființată în 2025

Date de identificare

DenumireANS IMPEX M S.R.L.
CUI52458389
Nr. Registrul ComerțuluiJ2025067612005
Data înmatriculării8 septembrie 2025
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1396
AdresăOARŢA DE SUS COM. OARŢA DE JOS, Maramureș
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20250 lei0 lei1353 mii lei55 mii lei55 lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ANS IMPEX M S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ANS IMPEX M S.R.L. s-a înființat în 2025, având 0 ani vechime. Din cele 110 firme active cu codul CAEN 1396 la nivel național, este mai veche decât 6,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul MARAMUREŞ?

În județul MARAMUREŞ activează 3 firme cu codul CAEN 1396. ANS IMPEX M S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1396 au fost radiate în total?

Din cele 142 firme înregistrate cu CAEN 1396, 32 (22,5%) au fost radiate până în prezent. ANS IMPEX M S.R.L. este în continuare activă.

Este ANS IMPEX M S.R.L. plătitor de TVA?

ANS IMPEX M S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.