dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

AMZA M. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 34235842 · F18/110/2015

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireAMZA M. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI34235842
Nr. Registrul ComerțuluiF18/110/2015
Data înmatriculării16 martie 2015
Forma juridică
Cod CAEN2562
AdresăTÂRGU CĂRBUNEŞTI, Gorj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AMZA M. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

AMZA M. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2015, având 11 ani vechime. Din cele 2.663 firme active cu codul CAEN 2562 la nivel național, este mai veche decât 54,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul GORJ?

În județul GORJ activează 14 firme cu codul CAEN 2562. AMZA M. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2562 au fost radiate în total?

Din cele 5.843 firme înregistrate cu CAEN 2562, 3.180 (54,4%) au fost radiate până în prezent. AMZA M. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU mai este activă.

Este AMZA M. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

AMZA M. CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.