dashiro.ro
Foto: Reanimated Man X · Unsplash

AMBRUŞ-FERENCZ ENDRE-ARPAD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 29450550 · F31/1047/2011

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireAMBRUŞ-FERENCZ ENDRE-ARPAD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI29450550
Nr. Registrul ComerțuluiF31/1047/2011
Data înmatriculării14 decembrie 2011
Forma juridică
Cod CAEN4631
AdresăJEBUCU COM. ALMAŞU, Sălaj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AMBRUŞ-FERENCZ ENDRE-ARPAD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

AMBRUŞ-FERENCZ ENDRE-ARPAD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2011, având 14 ani vechime. Din cele 5.687 firme active cu codul CAEN 4631 la nivel național, este mai veche decât 75,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SĂLAJ?

În județul SĂLAJ activează 48 firme cu codul CAEN 4631. AMBRUŞ-FERENCZ ENDRE-ARPAD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4631 au fost radiate în total?

Din cele 9.204 firme înregistrate cu CAEN 4631, 3.517 (38,2%) au fost radiate până în prezent. AMBRUŞ-FERENCZ ENDRE-ARPAD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU mai este activă.

Este AMBRUŞ-FERENCZ ENDRE-ARPAD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

AMBRUŞ-FERENCZ ENDRE-ARPAD ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.