dashiro.ro
Foto: Larisa Birta · Unsplash

ALLA NONNA S.R.L.

CUI 54472495 · J2026024343000 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireALLA NONNA S.R.L.
CUI54472495
Nr. Registrul ComerțuluiJ2026024343000
Data înmatriculării14 aprilie 2026
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1073
AdresăORADEA, Bihor
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALLA NONNA S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ALLA NONNA S.R.L. s-a înființat în 2026, având 0 ani vechime. Din cele 250 firme active cu codul CAEN 1073 la nivel național, este mai veche decât 8,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BIHOR?

În județul BIHOR activează 29 firme cu codul CAEN 1073. ALLA NONNA S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1073 au fost radiate în total?

Din cele 370 firme înregistrate cu CAEN 1073, 120 (32,4%) au fost radiate până în prezent. ALLA NONNA S.R.L. este în continuare activă.

Este ALLA NONNA S.R.L. plătitor de TVA?

ALLA NONNA S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.