dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

ALFA VITA PALET SRL

CUI 33585629 · J12/2695/2014 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
16/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
13 mii lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
1
Vechime
12 ani
înființată în 2014

Date de identificare

DenumireALFA VITA PALET SRL
CUI33585629
Nr. Registrul ComerțuluiJ12/2695/2014
Data înmatriculării16 septembrie 2014
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1624
AdresăLIVADA COM. PETREŞTII DE JOS, Cluj
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202513 mii lei0 lei121 mii lei28 mii lei-7.031 lei
202435 mii lei33 mii lei043 mii lei8.361 lei35 mii lei
20238.604 lei1.969 lei18.181 lei6.212 lei1.969 lei
2022222 mii lei188 mii lei1373 mii lei8.313 lei156 mii lei
20210 lei0 lei1134 mii lei8.200 lei-33 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALFA VITA PALET SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ALFA VITA PALET SRL s-a înființat în 2014, având 11 ani vechime. Din cele 640 firme active cu codul CAEN 1624 la nivel național, este mai veche decât 52,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 25 firme cu codul CAEN 1624. ALFA VITA PALET SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1624 au fost radiate în total?

Din cele 1.168 firme înregistrate cu CAEN 1624, 528 (45,2%) au fost radiate până în prezent. ALFA VITA PALET SRL este în continuare activă.

Este ALFA VITA PALET SRL plătitor de TVA?

ALFA VITA PALET SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.