dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

ALFA & OMEGA SRL

CUI 1695976 · J02/242/1991 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireALFA & OMEGA SRL
CUI1695976
Nr. Registrul ComerțuluiJ02/242/1991
Data înmatriculării25 noiembrie 1992
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2213
AdresăARAD, Arad
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALFA & OMEGA SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ALFA & OMEGA SRL s-a înființat în 1992, având 33 ani vechime. Din cele 46 firme active cu codul CAEN 2213 la nivel național, este mai veche decât 100,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ARAD?

În județul ARAD activează 1 firme cu codul CAEN 2213. ALFA & OMEGA SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2213 au fost radiate în total?

Din cele 363 firme înregistrate cu CAEN 2213, 317 (87,3%) au fost radiate până în prezent. ALFA & OMEGA SRL NU mai este activă.

Este ALFA & OMEGA SRL plătitor de TVA?

ALFA & OMEGA SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.