dashiro.ro

ALEZO CONF SRL

CUI 15079968 · J04/858/2002 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireALEZO CONF SRL
CUI15079968
Nr. Registrul ComerțuluiJ04/858/2002
Data înmatriculării11 decembrie 2002
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1824
AdresăBACĂU, Bacău
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALEZO CONF SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ALEZO CONF SRL s-a înființat în 2002, având 23 ani vechime. Din cele 73 firme active cu codul CAEN 1824 la nivel național, este mai veche decât 32,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BACĂU?

În județul BACĂU activează 1 firme cu codul CAEN 1824. ALEZO CONF SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1824 au fost radiate în total?

Din cele 1.595 firme înregistrate cu CAEN 1824, 1.522 (95,4%) au fost radiate până în prezent. ALEZO CONF SRL NU mai este activă.

Este ALEZO CONF SRL plătitor de TVA?

ALEZO CONF SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.