dashiro.ro

ALEXE I. PANAIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 29065423 · F28/1122/2011

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireALEXE I. PANAIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI29065423
Nr. Registrul ComerțuluiF28/1122/2011
Data înmatriculării5 septembrie 2011
Forma juridică
Cod CAEN2370
AdresăBALŞ, Olt
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALEXE I. PANAIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

ALEXE I. PANAIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2011, având 14 ani vechime. Din cele 2.009 firme active cu codul CAEN 2370 la nivel național, este mai veche decât 69,1% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul OLT?

În județul OLT activează 31 firme cu codul CAEN 2370. ALEXE I. PANAIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2370 au fost radiate în total?

Din cele 3.049 firme înregistrate cu CAEN 2370, 1.040 (34,1%) au fost radiate până în prezent. ALEXE I. PANAIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în continuare activă.

Este ALEXE I. PANAIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

ALEXE I. PANAIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.