dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

ALEXAMY IMPORT EXPORT S.R.L.

CUI 6623237 · J12/4152/1994 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireALEXAMY IMPORT EXPORT S.R.L.
CUI6623237
Nr. Registrul ComerțuluiJ12/4152/1994
Data înmatriculării27 decembrie 1994
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1551
AdresăCLUJ-NAPOCA, Cluj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALEXAMY IMPORT EXPORT S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ALEXAMY IMPORT EXPORT S.R.L. s-a înființat în 1994, având 31 ani vechime. Din cele 57 firme active cu codul CAEN 1551 la nivel național, este mai veche decât 80,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 2 firme cu codul CAEN 1551. ALEXAMY IMPORT EXPORT S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1551 au fost radiate în total?

Din cele 1.049 firme înregistrate cu CAEN 1551, 992 (94,6%) au fost radiate până în prezent. ALEXAMY IMPORT EXPORT S.R.L. NU mai este activă.

Este ALEXAMY IMPORT EXPORT S.R.L. plătitor de TVA?

ALEXAMY IMPORT EXPORT S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.