dashiro.ro
Foto: Fotografia Lui Vlad · Unsplash

ALBET CEMENT S.R.L.

CUI 29470485 · J23/3307/2011 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Inactivă fiscal din 15 decembrie 2020Neplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireALBET CEMENT S.R.L.
CUI29470485
Nr. Registrul ComerțuluiJ23/3307/2011
Data înmatriculării20 decembrie 2011
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2363
AdresăBRAGADIRU ORŞ. BRAGADIRU, Ilfov
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALBET CEMENT S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ALBET CEMENT S.R.L. s-a înființat în 2011, având 14 ani vechime. Din cele 523 firme active cu codul CAEN 2363 la nivel național, este mai veche decât 62,1% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ILFOV?

În județul ILFOV activează 39 firme cu codul CAEN 2363. ALBET CEMENT S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2363 au fost radiate în total?

Din cele 731 firme înregistrate cu CAEN 2363, 208 (28,5%) au fost radiate până în prezent. ALBET CEMENT S.R.L. este în continuare activă.

Este ALBET CEMENT S.R.L. plătitor de TVA?

ALBET CEMENT S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.