dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

AL & CRIS S.R.L.

CUI 15019338 · J12/2293/2002 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Inactivă fiscal din 11 mai 2013Neplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireAL & CRIS S.R.L.
CUI15019338
Nr. Registrul ComerțuluiJ12/2293/2002
Data înmatriculării18 noiembrie 2002
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2594
AdresăTURDA, Cluj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AL & CRIS S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

AL & CRIS S.R.L. s-a înființat în 2002, având 23 ani vechime. Din cele 92 firme active cu codul CAEN 2594 la nivel național, este mai veche decât 63,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 7 firme cu codul CAEN 2594. AL & CRIS S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2594 au fost radiate în total?

Din cele 182 firme înregistrate cu CAEN 2594, 90 (49,5%) au fost radiate până în prezent. AL & CRIS S.R.L. este în continuare activă.

Este AL & CRIS S.R.L. plătitor de TVA?

AL & CRIS S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.