dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

AGRO-SYM CONCEPT S.R.L.

CUI 46297849 · J2022000518374 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
E
16/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
0 lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
1
Vechime
4 ani
înființată în 2022

Date de identificare

DenumireAGRO-SYM CONCEPT S.R.L.
CUI46297849
Nr. Registrul ComerțuluiJ2022000518374
Data înmatriculării15 iunie 2022
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1626
AdresăTANACU COM. TANACU, Vaslui
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20250 lei0 lei1112 mii lei220 mii lei-195 mii lei
20240 lei0 lei1148 mii lei166 mii lei-141 mii lei
20233.900 lei0 lei2187 mii lei116 mii lei-88 mii lei
20220 lei0 lei1193 mii lei9.515 lei-9.352 lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AGRO-SYM CONCEPT S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

AGRO-SYM CONCEPT S.R.L. s-a înființat în 2022, având 4 ani vechime. Din cele 316 firme active cu codul CAEN 1626 la nivel național, este mai veche decât 68,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VASLUI?

În județul VASLUI activează 4 firme cu codul CAEN 1626. AGRO-SYM CONCEPT S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1626 au fost radiate în total?

Din cele 321 firme înregistrate cu CAEN 1626, 5 (1,6%) au fost radiate până în prezent. AGRO-SYM CONCEPT S.R.L. este în continuare activă.

Este AGRO-SYM CONCEPT S.R.L. plătitor de TVA?

AGRO-SYM CONCEPT S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.