dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

AGRICULTORUL SRL

CUI 1633027 · J1992000244173 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
87/100
Risc scazutLimită credit: 714 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
7,1 mil. lei
Rezultat net (2025)
723 mii lei
profit
Angajați (2025)
11
Vechime
34 de ani
înființată în 1992

Date de identificare

DenumireAGRICULTORUL SRL
CUI1633027
Nr. Registrul ComerțuluiJ1992000244173
Data înmatriculării4 decembrie 1992
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1084
AdresăStr. GHEORGHE LAZAR nr. 1, Mun. Tecuci, Galați
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20257,1 mil. lei723 mii lei1114,0 mil. lei509 mii lei13,5 mil. lei
20247,3 mil. lei1,8 mil. lei1313,6 mil. lei773 mii lei12,8 mil. lei
20237,7 mil. lei1,3 mil. lei1311,6 mil. lei569 mii lei11,0 mil. lei
20227,3 mil. lei2,4 mil. lei1310,9 mil. lei837 mii lei9,9 mil. lei
20214,5 mil. lei340 mii lei128,0 mil. lei524 mii lei7,5 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AGRICULTORUL SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

AGRICULTORUL SRL s-a înființat în 1992, având 33 ani vechime. Din cele 165 firme active cu codul CAEN 1084 la nivel național, este mai veche decât 100,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul GALAŢI?

În județul GALAŢI activează 4 firme cu codul CAEN 1084. AGRICULTORUL SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1084 au fost radiate în total?

Din cele 216 firme înregistrate cu CAEN 1084, 51 (23,6%) au fost radiate până în prezent. AGRICULTORUL SRL este în continuare activă.

Este AGRICULTORUL SRL plătitor de TVA?

AGRICULTORUL SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.