dashiro.ro
Foto: Adriana Airinei · Unsplash

AGOSAN INDUSTRIES S.R.L.

CUI 10387835 · J13/1083/1998 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
89/100
Risc scazutLimită credit: 25 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
254 mii lei
Rezultat net (2025)
18 mii lei
profit
Angajați (2025)
3
Vechime
28 de ani
înființată în 1998

Date de identificare

DenumireAGOSAN INDUSTRIES S.R.L.
CUI10387835
Nr. Registrul ComerțuluiJ13/1083/1998
Data înmatriculării1 aprilie 1998
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1414
AdresăMIHAIL KOGĂLNICEANU COM. MIHAIL KOGĂLNICEANU, Constanța
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025254 mii lei18 mii lei3629 mii lei69 mii lei559 mii lei
2024196 mii lei0 lei3621 mii lei79 mii lei542 mii lei
2023221 mii lei0 lei4605 mii lei36 mii lei568 mii lei
2022193 mii lei24 mii lei3627 mii lei37 mii lei590 mii lei
202171 mii lei0 lei1637 mii lei70 mii lei567 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AGOSAN INDUSTRIES S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

AGOSAN INDUSTRIES S.R.L. s-a înființat în 1998, având 28 ani vechime. Din cele 234 firme active cu codul CAEN 1414 la nivel național, este mai veche decât 81,2% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CONSTANŢA?

În județul CONSTANŢA activează 4 firme cu codul CAEN 1414. AGOSAN INDUSTRIES S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1414 au fost radiate în total?

Din cele 550 firme înregistrate cu CAEN 1414, 316 (57,5%) au fost radiate până în prezent. AGOSAN INDUSTRIES S.R.L. este în continuare activă.

Este AGOSAN INDUSTRIES S.R.L. plătitor de TVA?

AGOSAN INDUSTRIES S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.