dashiro.ro

AGAFIŢEI SILVIU - VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 35054682 · F27/928/2015

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireAGAFIŢEI SILVIU - VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI35054682
Nr. Registrul ComerțuluiF27/928/2015
Data înmatriculării28 septembrie 2015
Forma juridică
Cod CAEN1624
AdresăPIATRA NEAMŢ, Neamț
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AGAFIŢEI SILVIU - VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

AGAFIŢEI SILVIU - VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2015, având 10 ani vechime. Din cele 640 firme active cu codul CAEN 1624 la nivel național, este mai veche decât 48,3% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul NEAMŢ?

În județul NEAMŢ activează 23 firme cu codul CAEN 1624. AGAFIŢEI SILVIU - VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1624 au fost radiate în total?

Din cele 1.168 firme înregistrate cu CAEN 1624, 528 (45,2%) au fost radiate până în prezent. AGAFIŢEI SILVIU - VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în continuare activă.

Este AGAFIŢEI SILVIU - VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

AGAFIŢEI SILVIU - VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.