dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

AFOR PROD SRL

CUI 15428146 · J2003000192214 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
70/100
Risc scazutLimită credit: 300 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
4,3 mil. lei
Rezultat net (2025)
223 mii lei
profit
Angajați (2025)
14
Vechime
23 de ani
înființată în 2003

Date de identificare

DenumireAFOR PROD SRL
CUI15428146
Nr. Registrul ComerțuluiJ2003000192214
Data înmatriculării14 mai 2003
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1611
AdresăFETEŞTI, Ialomița
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20254,3 mil. lei223 mii lei141,2 mil. lei969 mii lei272 mii lei
20243,9 mil. lei230 mii lei131,4 mil. lei1,1 mil. lei279 mii lei
20233,9 mil. lei12 mii lei141,3 mil. lei650 mii lei672 mii lei
20224,8 mil. lei810 mii lei141,5 mil. lei610 mii lei860 mii lei
20212,8 mil. lei334 mii lei141,3 mil. lei817 mii lei456 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AFOR PROD SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

AFOR PROD SRL s-a înființat în 2003, având 23 ani vechime. Din cele 1.695 firme active cu codul CAEN 1611 la nivel național, este mai veche decât 81,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul IALOMIŢA?

În județul IALOMIŢA activează 4 firme cu codul CAEN 1611. AFOR PROD SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1611 au fost radiate în total?

Din cele 1.711 firme înregistrate cu CAEN 1611, 16 (0,9%) au fost radiate până în prezent. AFOR PROD SRL este în continuare activă.

Este AFOR PROD SRL plătitor de TVA?

AFOR PROD SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.