dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

ADRIDAN IMPRIM S.R.L.

CUI 18164618 · J17/2149/2005 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireADRIDAN IMPRIM S.R.L.
CUI18164618
Nr. Registrul ComerțuluiJ17/2149/2005
Data înmatriculării25 noiembrie 2005
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2222
AdresăGALAŢI, Galați
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ADRIDAN IMPRIM S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ADRIDAN IMPRIM S.R.L. s-a înființat în 2005, având 20 ani vechime. Din cele 761 firme active cu codul CAEN 2222 la nivel național, este mai veche decât 62,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul GALAŢI?

În județul GALAŢI activează 7 firme cu codul CAEN 2222. ADRIDAN IMPRIM S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2222 au fost radiate în total?

Din cele 2.027 firme înregistrate cu CAEN 2222, 1.266 (62,5%) au fost radiate până în prezent. ADRIDAN IMPRIM S.R.L. NU mai este activă.

Este ADRIDAN IMPRIM S.R.L. plătitor de TVA?

ADRIDAN IMPRIM S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.