dashiro.ro

ACSINTE VASILICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ

CUI 14799669 · F07/353/2002 · Intreprindere Familială

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireACSINTE VASILICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
CUI14799669
Nr. Registrul ComerțuluiF07/353/2002
Data înmatriculării7 august 2002
Forma juridicăIntreprindere Familială
Cod CAEN1061
AdresăLIŞNA COM. SUHARĂU, Botoșani
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ACSINTE VASILICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

ACSINTE VASILICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ s-a înființat în 2002, având 23 ani vechime. Din cele 1.498 firme active cu codul CAEN 1061 la nivel național, este mai veche decât 72,3% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BOTOŞANI?

În județul BOTOŞANI activează 40 firme cu codul CAEN 1061. ACSINTE VASILICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1061 au fost radiate în total?

Din cele 3.742 firme înregistrate cu CAEN 1061, 2.244 (60,0%) au fost radiate până în prezent. ACSINTE VASILICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ NU mai este activă.

Este ACSINTE VASILICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ plătitor de TVA?

ACSINTE VASILICA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.