dashiro.ro
Foto: Vlad Binzaru · Unsplash

ACASANDREI DRAGOŞ-GHEORGHIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 26868924 · F22/1329/2010

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireACASANDREI DRAGOŞ-GHEORGHIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI26868924
Nr. Registrul ComerțuluiF22/1329/2010
Data înmatriculării4 mai 2010
Forma juridică
Cod CAEN4789
AdresăIAŞI, Iași
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ACASANDREI DRAGOŞ-GHEORGHIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

ACASANDREI DRAGOŞ-GHEORGHIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2010, având 16 ani vechime. Din cele 8.808 firme active cu codul CAEN 4789 la nivel național, este mai veche decât 54,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul IAŞI?

În județul IAŞI activează 519 firme cu codul CAEN 4789. ACASANDREI DRAGOŞ-GHEORGHIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4789 au fost radiate în total?

Din cele 20.256 firme înregistrate cu CAEN 4789, 11.448 (56,5%) au fost radiate până în prezent. ACASANDREI DRAGOŞ-GHEORGHIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în continuare activă.

Este ACASANDREI DRAGOŞ-GHEORGHIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

ACASANDREI DRAGOŞ-GHEORGHIŢĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.