dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

ABMETAL CRINOX SRL

CUI 27157482 · J2010000493025 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
70/100
Risc scazutLimită credit: 365 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
5,2 mil. lei
Rezultat net (2025)
274 mii lei
profit
Angajați (2025)
11
Vechime
16 ani
înființată în 2010

Date de identificare

DenumireABMETAL CRINOX SRL
CUI27157482
Nr. Registrul ComerțuluiJ2010000493025
Data înmatriculării12 iulie 2010
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2511
AdresăARAD, Arad
Websiteabmetal.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20255,2 mil. lei274 mii lei111,5 mil. lei1,1 mil. lei332 mii lei
20243,2 mil. lei11 mii lei81,9 mil. lei1,5 mil. lei380 mii lei
20232,1 mil. lei196 mii lei51,0 mil. lei530 mii lei478 mii lei
20221,4 mil. lei331 mii lei5695 mii lei413 mii lei282 mii lei
2021810 mii lei0 lei5427 mii lei475 mii lei-48 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ABMETAL CRINOX SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ABMETAL CRINOX SRL s-a înființat în 2010, având 16 ani vechime. Din cele 8.360 firme active cu codul CAEN 2511 la nivel național, este mai veche decât 76,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ARAD?

În județul ARAD activează 159 firme cu codul CAEN 2511. ABMETAL CRINOX SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2511 au fost radiate în total?

Din cele 12.567 firme înregistrate cu CAEN 2511, 4.207 (33,5%) au fost radiate până în prezent. ABMETAL CRINOX SRL este în continuare activă.

Este ABMETAL CRINOX SRL plătitor de TVA?

ABMETAL CRINOX SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.