dashiro.ro
Foto: Viorel Vașadi · Unsplash

A LU BOJOR SRL

CUI 26134103 · J2009001973353 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
B
68/100
Risc scazutLimită credit: 1.761 lei
Cifră de afaceri (2025)
25 mii lei
Rezultat net (2025)
1.866 lei
profit
Angajați (2025)
0
Vechime
17 ani
înființată în 2009

Date de identificare

DenumireA LU BOJOR SRL
CUI26134103
Nr. Registrul ComerțuluiJ2009001973353
Data înmatriculării22 octombrie 2009
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1628
AdresăBELINT COM. BELINT, Timiș
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202525 mii lei1.866 lei0123 mii lei8.149 lei17 mii lei
202424 mii lei14 mii lei0151 mii lei20 mii lei15 mii lei
202333 mii lei0 lei0132 mii lei364 lei852 lei
2022139 mii lei25 mii lei10193 mii lei6.363 lei40 mii lei
202121 mii lei0 lei028 mii lei13 mii lei15 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este A LU BOJOR SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

A LU BOJOR SRL s-a înființat în 2009, având 16 ani vechime. Din cele 617 firme active cu codul CAEN 1628 la nivel național, este mai veche decât 86,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul TIMIŞ?

În județul TIMIŞ activează 24 firme cu codul CAEN 1628. A LU BOJOR SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1628 au fost radiate în total?

Din cele 643 firme înregistrate cu CAEN 1628, 26 (4,0%) au fost radiate până în prezent. A LU BOJOR SRL este în continuare activă.

Este A LU BOJOR SRL plătitor de TVA?

A LU BOJOR SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.